Zpracováváme vaše osobní údaje, vč. údajů z cookies a dalších technologií, za účelem hodnocení návštěvnosti webu, tvorby statistik, oslovení nových a stávajících zákazníků a ochrany vlastních práv. Máte právo vznést námitku proti zpracování za uvedenými účely. V nastavení Vašeho prohlížeče můžete odmítnout ukládání cookies. Více informací o zpracování Vašich údajů a Vašich právech naleznete v Informacích o zpracování osobních údajů.
clear

Často kladené otázky a pomoc

Jsem uživatel

Proč nemohu napsat recenzi, ohodnotit restauraci? keyboard_arrow_down

Děláme vše proto, aby Don Appetit byl objektivní portál o restauracích. Z toho důvodu mohou recenze a hodnocení psát jen jeho registrovaní uživatelé. Registrace je samozřejmě bezplatná.

Registroval jsem se, ale přesto nemohu psát recenzi, co mám udělat? keyboard_arrow_down

Po vyplnění registračního formuláře Vám přijde email na emailovou adresu, kterou jste v registraci uvedl/a. Kliknutím na link v daném emailu se Vám aktivuje účet a můžete recenzovat restaurace, vytvářet hlasování a plnohodnotně používat portál.

Co získám, když se zaregistruji na portál? keyboard_arrow_down

Registrací na portál získá uživatel právo plnohodnotně využívat všechny funkcionality portálu. Otevře se mu vlastní účet, kde si může nahrát svou fotografii, editovat informace, přidat přátele se kterými rád restaurace navštěvuje, aby si navzájem vyměňovali recenze. Má možnost předvolit si "oblíbené podniky", "oblíbená jídla" a v neposlední řadě může sbírat body za surfování na portálu. Body, které se později mohou přetavit do něčeho zajímavého :)

Jak získávám body "úspěchu" na portálu? keyboard_arrow_down

Body a odznaky se získávají za aktivní používání portálu. Čím více času na portálu strávíte a čím více funkcí využíváte, tím více bodů získáte.

Jsem restaurace

Proč bych měl být součástí portálu Don appetit? keyboard_arrow_down

Portál Don appetit přináší restauracím spoustu výhod. Mnohé z nich jsou na českém trhu naprosto unikátní. Každá restaurace si může bezplatně vyzkoušet všechny funkcionality portálu. Většina z nich je bezplatná bez omezení. Na některé pokročilé funkce se po uplynutí bezplatné testovacího provozu platí.


Takže proč být součástí tohoto portálu:

  • Můžete si na něm vytvořit nebo zkompletovat profil své restaurace, který budete spravovat v privátní části portálu.

  • Sami si v kterékoliv chvíli můžete vypsat své denní menu, nabídku á la carte či akcie, které právě realizujete. Všechny informace zůstanou uloženy v paměti vaší restaurace, abyste si v budoucnu mohli jednodušeji přidávat jídla a organizovat jídelní lístky.

  • Každou denní i á la carte nabídku si můžete kdykoliv jednoduše vytisknout i s logem své restaurace. Na výběr máte i typ grafické úpravy.

  • A takovou nabídku snadno rozešlete i na další portály, s nimiž máte smlouvu o propagaci svého podniku.

  • Máte rovněž možnost bezplatně si zapnout přijímání rezervaci nebo využívat rezervační knihu, která umožňuje přehledně na pár kliků zapsat i telefonické rezervace včetně čísel stolů a speciálních požadavků hostů.

  • Pokud nemáte webovou stránku své restaurace, můžete si takovou on-line, za pár vteřin vytvořit a bezprostředně i spravovat její obsah. Vše s jedněmi přihlašovacími údaji, v uživatelsky jednoduchém prostředí.

  • Pokud Váš zajímají statistiky, přijdete si rovněž na své, v soukromé části portálu určené pro Vaši restauraci uvidíte, co se denně děje na Vašem portálu.

  • A nakonec i díky tomuto portálu si můžete zviditelnit a budovat dobré jméno na internetu a dobrou pozici ve vyhledávačích.

Jak se mám do portálu přihlásit? keyboard_arrow_down

Zaregistrujte se na www.donappetit.cz. Zadejte svůj e-mail a libovolné heslo. E-mailem vám zašleme potvrzení o registraci, ve kterém stačí kliknout na odkaz "POTVRDIT" a stanete se plnohodnotným uživatel portálu. Od této chvíle vidíte vše co vidí vaši návštěvníci.

Použijte fulltextové vyhledávání abyste našli svou restauraci na portálu. Pokud se tam ještě nenachází, klikněte na odkaz PŘIDAT NOVOU RESTAURACI. O zařazení na portál se následně (po ověření existence takové restaurace) postaráme my.

Pokud se vaše restaurace na portálu nachází, klikněte na odkaz SPRAVOVAT MOU RESTAURACI. Přiřadíme vám administrátorský účet, kde můžete kdykoli upravovat prezentaci svého podniku. Do administrátorského účtu se dostanete kliknutím na odkaz PŘIHLÁŠENÍ ADMINISTRÁTORŮ v pravém menu pod vaším přihlašovacím jménem.

Po vstupu do administrátorského prostředí budete moci plnohodnotně editovat všechny informace. A vybírat si služby, které chcete využívat.Pokud je vaše otázka stále nezodpovězená.

Dejte nám vědět keyboard_arrow_right