Zpracováváme vaše osobní údaje, vč. údajů z cookies a dalších technologií, za účelem hodnocení návštěvnosti webu, tvorby statistik, oslovení nových a stávajících zákazníků a ochrany vlastních práv. Máte právo vznést námitku proti zpracování za uvedenými účely. V nastavení Vašeho prohlížeče můžete odmítnout ukládání cookies. Více informací o zpracování Vašich údajů a Vašich právech naleznete v Informacích o zpracování osobních údajů.
clear

Co mohu získat na Don Appetit

V čem jsem jednička?

Jak se říká sto lidí - sto chutí. Já je však znám všechny. Proto jsem si pro vás připravil pár skutečných chuťovek, které z mého portálu dělají créme de la créme a uspokojí každého náročného gurmána.

Znám skoro všechny restaurace v České republice

Restaurace nejsou lanýže, a proto u mě vždy najdete takovou, která lahodí vaší vytříbené chuti. A kdyby jen to! Neexistuje člověk, kterému bych neuměl přijít na chuť. Díky možnostem vyhledávání si u mě přijdou na své vegani, masožrouti a dokonce i pastafariáni. A pokud si nedokážete vybrat z množství restaurací, mám pro vás opravdovou lahůdku - gurmánskou ruletu, která vybere restauraci za vás.

Odměna při každé návštěvě

Čas, který strávíte na mém portálu, není pro partu sucharů. Za každou návštěvu, recenzi, hlasování nebo rezervaci získáte sladkou odměnu. A dokonce jsem na stránce ukryl několik chuťovek, které odhalí jen pravý gurmán. Tak si ho určitě prohlédněte do poslední stránky. A abych nezapomněl, protože 10 z 10 gurmánů říká, že v dobré společnosti chutná nejlépe, mám tu pro vás možnost přidat si přátele. Pozvěte je všechny a společně objevte ty nejlepší restaurace.

Užitečné funkce

Víte, jaký je nejtěžší úkol v každé firmě? Rozhodnout se, kam půjdete s kolegy na oběd! Rozhodl jsem se, že toto trpké dilema vyřeším jednou provždy. Proto Vám přináším možnost vytvořit si hlasování s vašimi přáteli nebo kolegy. A to je jen třešnička na dortu! Projděte můj portál a objevte funkce jako recenze restaurací, výpočet trasy, možnost rezervace stolu apod ...