Zpracováváme vaše osobní údaje, vč. údajů z cookies a dalších technologií, za účelem hodnocení návštěvnosti webu, tvorby statistik, oslovení nových a stávajících zákazníků a ochrany vlastních práv. Máte právo vznést námitku proti zpracování za uvedenými účely. V nastavení Vašeho prohlížeče můžete odmítnout ukládání cookies. Více informací o zpracování Vašich údajů a Vašich právech naleznete v Informacích o zpracování osobních údajů.
clear

Proč přišel Don Appetit

Kdo je Don Appetit?

Zdravím,

jsem Don Appetit. Víte, že v České republice je více než 30 000 restaurací? A ptáte se, kdo se v nich má vyznat? Jedna vaří nejlepší svíčkovou, další je expert na italské těstoviny a jiná zas na mexickou kuchyni. Protože já znám skoro všechny, přicházím s portálem, který vás v tom naučí chodit. Ukáži Vám restaurace, ze kterých se Vaše chuťové buňky budou radovat.

Váš apetit a můj portál budou super dvojkou, slibuji.

Již dlouhou dobu spolupracuji s tisíci restauracemi po celé České republice a věřím, že Vám ukáži restaurace, kde Vám bude chutnat a je úplně jedno zda jste klasický jedlík nebo máte požadavky hodné gastronomického kritika. Nebo spíše pátráte po alergenech a výživových hodnotách, jste na dobré adrese,

Zpětná vazba a přímá komunikace s restauracemi jsou těmi správnými ingrediencemi pro hlavní chod našeho resto portálu. A proto na otázku: Kam na oběd? Mám jasnou odpověď. Takže rychle za kulinářskými zážitky.

Váš Don Appetit